کلینیک دکتر صالحی نیا

درباره دکتر مسیحا صالحی نیا

دکتر مسیحا صالحی نیا پزشک عمومی فارغ‌التحصیل سال ۱۳۹۴ از دانشکده پزشکی شیراز چهار سال سابقه در زمینه پزشکی زیبایی (جوانسازی ، تزریق فیلر و بوتاکس ، تزریق چربی، کارگذاری نخ های لیفت و جوانساز، جراحی های سرپایی پوست ، لیزرهای جوانسازی ، کاشت مو و ابروی طبیعی)

تماس با دکتر / کلینیک

تماشای ویدیو از دکتر مسیحا صالحی نیا

اطلاعات بیشتر

درباره دکتر صالحی نیا بیشتر بدانید

دکتر مسیحا صالحی نیا متولد سال ۱۳۶۷
ورودی سال ۱۳۸۶ دانشکده پزشکی شیراز
و فارغ التحصیل سال ۱۳۹۳ همان دانشگاه در مقطع دکتری حرفه ای پزشکی است.

سوابق طبابت

● دوسال طرح خدمت در مناطق محروم به عنوان پزشک اورژانس

● یک سال به عنوان پزشک خانواده روستایی

● یک سال به عنوان پزشک خانواده شهری[همزمان پزشک گوارش، پزشک مرکز ترک اعتیاد، پزشک طب سنتی ]

● ۴ سال فعالیت در مطب شخصی به عنوان پزشک زیبایی [جرلحی های سرپایی ،تزریق فیلر و بوتاکس و چربی، نخ ، جوانسازی لیزر و…]در شهر جدید صدرا شیراز  

طب زیبایی ، شاخه نوینی از دانش و فن پزشکی در قرن بیست و یکم است که برای کمک به ارتقاء ظاهر صورت و بدن انسان ها، رفع عیوب ظاهری و در جهت کندتر کردن روند پیری بدن و صورت افراد تلاش می کند.

فن و دانش پزشکی از دیرباز و در تمام پهنه جغرافیایی انسانی و تاریخ ، به عنوان حرفه ای در خدمت بشر و در جهت تسهیل زندگی وی شناخته شده و همگام با رشد تمدن متناسب با نیازهای انسان های هر دوره رشد و توسعه یافته است‌.

امروز طب زیبایی که تلفیقی از پزشکی( جراحی،پوست و روان‌پزشکی) و هنر است به عنوان یک حیطه بین رشته ای در سراسر عالم در حال گسترش و پیشرفت بوده و مثل هر موضوع نوپای دیگری در عالم انسانی نیازمند گذر زمان برای رسیدن به پختگی کافیست تا در نهایت بتواند در مقابل کمترین مضرات و هزینه ها بیشترین فواید و نتیجه ها را برای انسانها به ارمغان آورد‌.

امر مسلم اینکه انسان موجودی برخاسته از طبیعت و همواره جزئی از آن است بنابراین زیبایی انسانی نیز نمی تواند خارج از حیطه طبیعت و ریاضیات الهی موجود در آن قابل حصول باشد.

در این زمینه می‌کوشیم تا ضمن آگاه بودن از جریان کلی طب زیبایی در سراسر عالم، مقلد چشم و گوش بسته ی هرآنچه به عنوان استاندارد زیبایی ترویج و تبلیغ می شود نباشیم و با تکیه بر پایه های محکم علوم پزشکی از طرفی و توجه مدام به علوم انسانی فلسفه و هنر از سوی دیگر در جهت خدمت به مراجعین مان برای داشتن حال و هوای روحی و جسمی بهتر گام برداریم  
در این راه دکترین ما این است؛

آدرس زیبایی را از فلسفه،ریاضیات و هنر می پرسیم تجلی اش را در طبیعت باز می شناسیم و با این دو مقدمه در جهت دادن پاسخی درخور به تمنا و اشتیاق همیشگی مان به زیبایی، از طب و ابزار و ادوات نوین آن بهره می بریم.

 باید حتماً مدنظر داشته باشیم که زیبایی حاصل کیفیات جزیی هماهنگ است و با مد،سلیقه و آنچه ترویج و تبلیغ می شود لزوما یکی نیست.

با این مقدمه اصلاً و ابداً معنای طب زیبایی این نیست که اجزای چهره و بدن همه انسان ها را به یک شکل در آوریم چرا که مضرات بی شمار مادی و معنوی در پس چنین کاری نهفته که از دید چشمان تیزبین دور نمی ماند.

از این رو ویزیت و مشاوره حضوری اولین قدم برای پرداختن به اعمال و افعال زیباییست و پزشک زیبایی بیش و پیش از هر چیز دیگری می‌بایست مشاوره اصولی – با در نظر گرفتن جمیع جهات مربوط به این حیطه-را به مراجعین خود ارائه دهد.

در مبحث زیبایی بسیار نکته های ریز و درشت نهفته و به قول شاعر “هزار نکته باریک تر ز مو اینجاست”

گفتنی است در 《کلینیک طب زیبایی هارمونی》 جلسات مشاوره “حضوری” و “رایگان” می باشد.